
Vi har Legende Let Ballet for børn og deres forældre, tango og baldans for mor og far, barselshold for mor og baby samt balletgrundtrin for de lidt større børn med forældre.
Vi er altid åbne for nye idéer, så vi kan motionere og træne i hyggeligt og sjovt selskab med hinanden.
FAMILIE-lørdage:
👉 Balletlegestue (børn 2-6 år i følgeskab med voksen)
👉 Ballettens Grundtrin (børn fra 7 år i følgeskab med voksen)
👉 FAMILIE-lørdage - få det fulde overblik her
BARSELS-onsdage:
👉 BARSELSHOLD BodyMotion barretræning
TILMELD barselsgruppen her - det er helt GRATIS.
HUSK: skriv "Barselshold" i kommentar-feltet + udfyld mobilnummer-feltet.
PAR-fredage:
👉 Baldans
Sådan tilmelder du dig en aktivitet
1️⃣ Login med dit brugernavn og adgangskode her (har du glemt dit login, så opret dig på ny med samme email - så finder systemet dig)
2️⃣ Find den ønskede aktivitet i kalenderen (bemærk at den offentlige kalender ikke giver mulighed for tilmelding - man skal være logget in)
3️⃣ Klik på den grønne TILMELD-knap. (Hvis du er medlem af flere hold/grupper, så husk at skifte mellem dem øverst på siden for at se alle aktiviteter.)
Bemærk: Hvis du ikke ser en grøn TILMELD-knap er det måske fordi du ikke er udvalgt til aktiviteten endnu.
Har du spørgsmål? Kontakt Charlotte 23 24 86 12


Har du spørgsmål? Skriv til os her ⬇